Meble sosnowe drewniane

 

Meble drewno lite sosna - wycinek mebla

 

 

Drewno sosnowe to najpopularniejszy materiał z jakiego wykonane są meble sosnowe drewniane w Polsce, są one także względnie tańsze od innych gatunków drewna (dąb, brzoza, buk, olcha).

Drewno sosnowe jest łatwe w obróbce, sprężyste, o dobrej wytrzymałości mechanicznej. Meble sosnowe wykonane z drewna litego sosnowego wyglądają bardzo naturalnie, barwa jasnożółta z brązowo czerwonawą twardzielom o wyraźnie widocznych słojach, lekkie i miękkie, łatwe w obróbce, trwałe, przyjemnie pachnące z powodu silnego żywicowania. W trakcie ciemnienia mebli z drewna sosnowego na skutek działania promieni słonecznych dochodzi do uwidocznienia się poszczególnych lameli drewna z których wykonana jest płyta meblowa sosnowa. Drewno sosnowe - płyta meblowa

 

Meble z sosny pasują do wszystkich pomieszczeń mieszkalnych, bez względu na wystrój i oświetlenie, zarówno do sypialni, kuchni, pokoju dziecięcego, salonu czy to garderoby. Meble sosnowe to najczęściej nabywane meble z drewna litego.

Kredens drewniany sosnowy KRM-5

 

Kredensy sosnowe, szafy i komody z sosny, a także meble kuchenne sosnowe to najczęściej spotykana oferta producentów mebli sosnowych, a także sklepów internetowych. Bez wątpienia meble sosnowe tak, jak inne meble drewniane są niezmiernie masywne. Meble z drewna sosnowego, które wybierasz od producenta mebli drewnianych ANZYS są solidnie wykonane i będą Ci służyły przez długie lata.

 

 

Szafa drewniana sosnowa SDM-5

 

 

Sklep internetowy producenta , który przeglądasz oferuje wybór drewna litego dla mebli z kolekcji FOLK, dostępne w tej samej cenie są meble sosnowe oraz meble modrzewiowe. Do wyboru szeroki zakres szaf i łóżek sosnowych do sypialni.

 

 

Kolejną zaletą mebli z drzewa sosnowego jest uniwersalność ich koloru, dzięki czemu możesz dowolnie je łączyć z dowolną kolorystyką pomieszczenia. Natomiast, gdy naturalny kolor sosny ci jednak nie odpowiada, możesz je zamówić w dostępnych bazowych kolorach bejc lub patyn.  Ze względu, że na rynku jest niezmiernie szeroki wybór specyfików oraz kolorów do mebli z drewna sosnowego inne kolory pod zamówienie.

Wykonujemy także meble sosnowe na zamówienie, a także na wymiar, dostępne także jako meble drewniane surowe - nie lakierowane, dając tym samym szerokie możliwości własnych wykończeń.

Sosnowe meble drewniane stanowią idealny sposób by swobodnie przerabiać stylistykę pokoju bez konieczność nabywania nowych mebli. 

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl