Regulamin do 24.12.2014r.

 

INFORMACJE O SPRZEDAJĄCYM

Właścicielem sklepu internetowego – Sklep firmowy ANZYS jest:

Zakład Stolarski ANZYS Zygmunt Sitarz (zwanym dalej ANZYS)
ul. Kolejowa 572
34-210 Zembrzyce
NIP:552-010-12-01
REGON 070111222
konto bankowe: BS 60 8128 0005 0004 5955 2000 0010

Działającym na podstawie wpisu do ewidencji działalności gospodarczej, prowadzonej przez Wójta Gminy Zembrzyce pod pozycją nr 160. 

 

OFERTA

 1. ANZYS prowadzi sprzedaż towarów na witrynie internetowej www.anzys.pl.
 2. Ceny produktów podane na powyższej witrynie są cenami brutto wyrażonymi w złotych polskich i zawierają podatek VAT.
 3. ANZYS zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów, usuwania istniejących. W przypadku zmiany ceny danego produktu, zamówienia złożone przed zmianą ceny, a jeszcze niezrealizowane, zostaną zrealizowane po cenie korzystniejszej dla Kupującego.
 4. Zdjęcia produktów mogą nieznacznie odbiegać od oryginałów.
 5. Wszystkie produkty oferowane w sklepie internetowym są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek Polski. Produkty posiadają gwarancję producenta, dystrybutora, obowiązującą na terenie Polski.

SKŁADANIE ZAMÓWIEŃ

 1. Zamówienia on-line można składać 24 godziny na dobę przez cały rok. Zamówienia złożone w dni powszednie po godz. 17.00, w soboty po godz. 16.00 oraz w niedziele i święta rozpatrywane będą następnego dnia pracy.
 2. Warunkiem uznania zamówienia za ważne jest prawidłowe wypełnienie formularza zamówienia i przesłanie go do firmy ANZYS
 3. Prawidłowo wypełniony formularz zamówienia powinien zawierać następujące dane:
  • imię i nazwisko Kupującego;
  • dokładny adres Kupującego;
  • adres poczty elektronicznej Kupującego;
  • numer telefonu Kupującego (stacjonarnego lub komórkowego).
 4. Domyślnie przyjmuje się, że adres Kupującego jest tożsamy z adresem dostawy. Jeśli Kupujący życzy sobie, aby było inaczej, zobowiązany jest poinformować o tym ANZYS i umieścić dokładny adres dostawy w odpowiednich polach formularza.
 5. Kupujący ponosi pełną odpowiedzialność za podanie niekompletnych lub nieprawdziwych danych, a w szczególności za podanie danych nieistniejących lub należących do innej osoby.

ZŁOŻENIE ZAMÓWIENIA PRZEZ TELEFON

 1. Zamówienia telefoniczne można składać w każdy dzień roboczy w godzinach: 6.00 - 18.00 oraz soboty od 9.00 do 16.00.
 2. Przy zamówieniach telefonicznych nie jest konieczne dodatkowe potwierdzenie zamówienia.

POTWIERDZENIE ZAMÓWIENIA ON-LINE

 1. ANZYS potwierdza otrzymanie zamówienia złożonego on-line natychmiast po jego wpłynięciu, wysyłając Kupującemu automatyczny e-mail zwrotny.

PODANIE TERMINU REALIZACJI ZAMÓWIENIA

 1. ANZYS poinformuje Kupującego o dokładnym terminie realizacji zamówienia nie później niż w ciągu 24 godzin od otrzymania zamówienia. W przypadku, gdy zamówienie wpłynęło w przededniu lub w czasie świąt lub innego okresu wolnego od pracy, potwierdzenie terminu nastąpi w pierwszy dzień roboczy następujący po świętach lub innym okresie wolnym od pracy.
 2. Potwierdzenie terminu realizacji przez ANZYS nastąpi poprzez uaktualnienie Statusu Transakcji i/lub telefonicznie.
  • realizacja zamówienia – produktów będących na stanie magazynowym następuje w ciągu 48 godzin.
  • realizacja zamówienia – produktów nie będących na stanie magazynowym oraz indywidualnych następuje w czasie 1 do 6 tygodni.
  • w przypadku większych zamówień firma ANZYS zastrzega sobie prawo do realizacji ich w osobnych partiach lub/i w ustalonym czasie pomiędzy stronami.
 3. Realizacja zamówienia rozpoczyna się:
  • w przypadku zamówień płatnych on-line w momencie potwierdzenia przez osobę zamawiającą danych zawartych w formularzu zamówienia i dokonania zapłaty w systemie platnosci.pl (płatności przez internet) kartą płatniczą, kredytową lub przelewem elektronicznym,
  • w przypadku zamówień realizowanych na zasadzie przedpłaty - w momencie zaksięgowania środków z podanym numerem zamówienia na koncie ANZYS
  • w przypadku zamówień płatnych przy odbiorze; w momencie potwierdzenia przez osobę zamawiającą danych zawartych w formularzu zamówienia.
 4. W przypadku towarów oznaczonych jako „promocja” bądź towarów oznaczonych jako „wyprzedaż” o kolejności realizacji zamówień decyduje kolejność wpłynięcia potwierdzonych zamówień na te towary w elektronicznym systemie sprzedaży. Ilość towarów w cenach promocyjnych czy w cenach z wyprzedaży jest ograniczona.
 5. ANZYS rezerwuje sobie prawo do odstąpienia od realizacji otrzymanego zamówienia w przypadku:
  • nieprawidłowego wypełnienia formularza zamówienia przez Kupującego;
  • niemożności telefonicznego potwierdzenia zamówienia w terminie 48 godzin od jego złożenia przez Kupującego;
  • złożenia zamówienia przez Klienta, który uprzednio zwrócił otrzymany towar bez podania przyczyn.

WYSYŁKA I DOSTAWA TOWARU

 1. Wysyłka towaru następuje w terminach podanych przy realizacji zamówienia
 2. Zakupiony towar zostaje dostarczony za pośrednictwem firmy spedycyjnej na adres podany w formularzu zamówienia.
 3. Koszt dostawy dotyczy wniesienia do „drzwi odbiorcy” do mieszkania/domu przez kuriera, przy czym do mieszkań w blokach - do "drzwi odbiorcy" należy rozumieć drzwi do klatki schodowej.
 4. Obowiązkiem ANZYS i spedytora jest dostarczenie towaru do drzwi Kupującego w stanie idealnym.
 5. Reklamacje uszkodzeń mechanicznych powstałe podczas transportu rozpatrywane będą tylko w momencie odbioru towaru. Obowiązkiem Kupującego jest sprawdzenie zawartości i stanu przesyłki w momencie odbioru, w obecności kuriera. W przypadku stwierdzenia uszkodzeń mechanicznych powstałych w trakcie transportu Kupujący wraz z kurierem spisują protokół reklamacyjny.
 6. Jednocześnie w przypadku stwierdzenia uszkodzeń mechanicznych w transporcie Kupujący ma prawo odmówić przyjęcia towaru, zobowiązany jest jednak natychmiast powiadomić o zaistniałej sytuacji ANZYS.

MONITORING STANU REALIZACJI ZAMÓWIENIA

 1. Kupujący ma możliwość śledzić na bieżąco, co dzieje się aktualnie z jego zamówieniem, jeśli przed zamówieniem towaru dokonał rejestracji.

PŁATNOŚĆ

 1. Klient może wybrać następujące formy płatności za zamówiony towar:
  • przy odbiorze osobiście - w kasie ANZYS
  • przy odbiorze – należność pobiera kurier dostarczający towar;
  • przelewem – wysyłka następuje po wpłynięciu pieniędzy na rachunek bankowy ANZYS

POSTANOWIENIA KOŃCOWE

 

 1. Kupujący oświadcza, że rozumie znaczenie wszystkich postanowień niniejszego Regulaminu oraz umów zawieranych ze Sprzedawcą, zapoznał się z treścią niniejszego Regulaminu przed zawarciem umowy ze Sprzedawcą i akceptuje jego postanowienia.
 2. Zawartość sklepu firmowego ANZYS nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 543 Kodeksu Cywilnego.
 3. Pomimo dołożenia wszelkich starań, aby publikowane w witrynie informacje były aktualne ANZYS nie gwarantuje, że dane nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą być jednak podstawą do roszczeń cywilno-prawnych.
 4. Firma ANZYS zastrzega także prawo do nie zrealizowania zamówienia, jeśli cena jest wynikiem pomyłki lub z innych powodów ekonomicznych.
 5. Strony zobowiązują się iż w kwestiach spornych podejmą wszystkie środki do polubownego załatwienia sprawy.
 6. W przypadkach nie wymienionych w niniejszym Regulaminie, mają zastosowanie przepisy Kodeksu Cywilnego, a sądem właściwym do rozstrzygnięcia kwestii spornych jest sąd powszechny właściwy dla siedziby Sprzedawcy.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl