Meble sosnowe drewniane

 

Meble drewno lite sosna - wycinek mebla

 

 

Drewno sosnowe to najpopularniejszy materiał z jakiego wykonane są meble sosnowe drewniane w Polsce, są one także względnie tańsze od innych gatunków drewna (dąb, brzoza, buk, olcha).

Drewno sosnowe jest łatwe w obróbce, sprężyste, o dobrej wytrzymałości mechanicznej. Meble sosnowe wykonane z drewna litego sosnowego wyglądają bardzo naturalnie, barwa jasnożółta z brązowo czerwonawą twardzielom o wyraźnie widocznych słojach, lekkie i miękkie, łatwe w obróbce, trwałe, przyjemnie pachnące z powodu silnego żywicowania. W trakcie ciemnienia mebli z drewna sosnowego na skutek działania promieni słonecznych dochodzi do uwidocznienia się poszczególnych lameli drewna z których wykonana jest płyta meblowa sosnowa. Drewno sosnowe - płyta meblowa

 

Meble z sosny pasują do wszystkich pomieszczeń mieszkalnych, bez względu na wystrój i oświetlenie, zarówno do sypialni, kuchni, pokoju dziecięcego, salonu czy to garderoby. Meble sosnowe to najczęściej nabywane meble z drewna litego.

Kredens drewniany sosnowy KRM-5

 

Kredensy sosnowe, szafy i komody z sosny, a także meble kuchenne sosnowe to najczęściej spotykana oferta producentów mebli sosnowych, a także sklepów internetowych. Bez wątpienia meble sosnowe tak, jak inne meble drewniane są niezmiernie masywne. Meble z drewna sosnowego, które wybierasz od producenta mebli drewnianych ANZYS są solidnie wykonane i będą Ci służyły przez długie lata.

 

 

Szafa drewniana sosnowa SDM-5

 Meble sosnowe, Meble z drewna sosnowego, Naturalne meble sosnowe

 

Sklep internetowy producenta , który przeglądasz oferuje wybór drewna litego dla mebli z kolekcji FOLK, dostępne w tej samej cenie są meble sosnowe oraz meble modrzewiowe. Do wyboru szeroki zakres szaf i łóżek sosnowych do sypialni.

 

 

Kolejną zaletą mebli z drzewa sosnowego jest uniwersalność ich koloru, dzięki czemu możesz dowolnie je łączyć z dowolną kolorystyką pomieszczenia. Natomiast, gdy naturalny kolor sosny ci jednak nie odpowiada, możesz je zamówić w dostępnych bazowych kolorach bejc lub patyn.  Ze względu, że na rynku jest niezmiernie szeroki wybór specyfików oraz kolorów do mebli z drewna sosnowego inne kolory pod zamówienie.

Wykonujemy także meble sosnowe na zamówienie, a także na wymiar, dostępne także jako meble drewniane surowe - nie lakierowane, dając tym samym szerokie możliwości własnych wykończeń.

Sosnowe meble drewniane stanowią idealny sposób by swobodnie przerabiać stylistykę pokoju bez konieczność nabywania nowych mebli. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl