Gwarancja i Reklamacje

GWARANCJA i REKLAMACJE

 1.  Wszystkie produkty posiadają gwarancję producenta.
  • Podstawą rozpatrzenia gwarancji jest posiadanie dowodu zakupu (faktura VAT, paragon)
  • Naprawy gwarancyjne realizowane są przez Sklep firmowy ANZYS
 2. Wadliwy towar należy bezpiecznie zapakować w oryginalne opakowanie wraz ze wszelkimi dodatkami, które Klient otrzymał przy dostawie bądź opakowanie zastępcze o takich samych parametrach.

  W przypadku braku opakowania ryzyko uszkodzenia towaru podczas transportu ponosi reklamujący.

  Prosimy dołączyć kopię dokumentu zakupu wraz z opisem problemu, a następnie odesłać na adres:

  AANGOO
  Zembrzyce 572
  34-210 Zembrzyce

 3. Ujawnione w okresie gwarancji wady będą usuwane bezpłatnie w terminie do 21 dni od daty dostarczenia towaru do Sklepu.
  • W przypadku konieczności uzyskania ekspertyzy u dostawcy termin załatwienia reklamacji może ulec przedłużeniu o 30 dni roboczych.
  • Okres gwarancji ulega wydłużeniu o czas zużyty na naprawę.
  • Jeśli będzie to niemożliwe (na przykład z powodu zaprzestania produkcji), zaoferujemy do wyboru inne, dostępne w naszym sklepie produkty.
  • W przypadku towarów wadliwych bądź uszkodzonych fabrycznie gwarantujemy ich wymianę na towar wolny od wad, pod warunkiem pisemnego zgłoszenia uszkodzenia faksem/e-mail w terminie 5 dni roboczych od daty otrzymania przesyłki (Fax. (033) 874 60 43).

 4. W przypadku nieuzasadnionej reklamacji lub uszkodzenia produktu z winy Użytkownika, wszelkie koszty pokrywa Klient.
  • Oceny zasadności reklamacji dokonuje producent.
  • W przypadku stwierdzenia, że uszkodzenie wynika z niewłaściwego użytkowania towaru, lub innych przyczyn niezawinionych przez producenta, Kupujący zobowiązany jest pokryć koszt odesłania towaru z powrotem pod swój adres. Jeśli Kupujący wykaże chęć naprawy towaru przez producenta i jeśli będzie to możliwe od stony technicznej, zostanie to wykonane na odrębne zlecenie Kupującego i za odrębną opłatą.

 5. Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas transportu będą rozpatrywane tylko w momencie odbioru towaru w obecności dostarczyciela. Warunkiem przyjęcia tego typu reklamacji będzie spisanie wraz z dostarczycielem protokołu reklamacyjnego. Po uiszczeniu opłaty Klient ma prawo do sprawdzenia zawartości paczki w obecności dostarczyciela.

 6. ANZYS stara się dbać o to, aby Kupujący mógł posiąść wiedzę niezbędną do właściwego i długotrwałego użytkowania produktu, a tym samym aby pomóc Kupującemu uniknąć uszkodzeń wynikających z zaniedbań w użytkowaniu. Odpowiadamy na każdy e-mail, udzielamy także konsultacji telefonicznych. W przypadku wątpliwości – proszę pisać i dzwonić.

 

Karta gwarancyjna AANGOO - meble drewniane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl