Meble do restauracji, karczm, hoteli

  

Ponad 40 lat doświadczenia uzyskane jako producent mebli drewnianych pozwala zaoferować Państwu meble z litego drewna przeznaczone do wyposażenia wnętrz nie tylko budynków mieszkalnych, ale także biur, gabinetów i restauracji.

Meble  drewniane nadają niepowtarzalny charakter każdemu wnętrzu, dlatego znajdują zastosowanie również jako ekskluzywne wyposażenie hoteli, kawiarni i pensjonatów.

 

Meble drewniane do hoteli, restauracji, karczm i pensjonatów

 

Wyposażając pomieszczenia naszymi meblami będą one stylowe, a zarazem nowoczesne, przytulne i wygodne dla klientów, a dla personelu w pełni funkcjonalne, zapewniając wysoką klasę, prestiż i popularność.

Bez wątpienia wystrój i umeblowanie są obok wzorowej obsługi i smacznej kuchni właśnie tym elementem, który istotnie wpływa na  kreowanie pozytywnego wizerunku hotelu czy pensjonatu w świadomości jego klientów.

 

Meble z drewna litego od producenta do hoteli, restauracji, pensjonatów, karczm, gabinetów

  

Rozumiemy, że każda restauracja, karczma, hotel czy pensjonat cechuje oryginalność, dlatego też, prócz standardowych wzorów wykonujemy meble nietypowe wymagające indywidualnego podejścia do projektu w pełni uwzględniające życzenia i oczekiwania zamawiającego gwarantujące że w jego wyniku powstaną autorskie rozwiązania z wykorzystaniem różnych materiałów i technik wykończeń.

Dodatkowym atutem są zakupy bezpośrednio od producenta, oszczędność na cenie produktu oraz czasie realizacji.

Meble drewniane do gabinetów, karczm, restauracji, stoły i krzesła

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl