Dostawa

paleta z meblami

Odbiór osobisty

Odbiór zamówionych mebli następuje bezpośrednio z zakładu produkcyjnego - lokalizacja

Transport firmowy

Dostawa realizowana na terenie Polski. Najbezpieczniejsza forma transportu, zależna od wielkości zamówienia, lokalizacji i bieżących zamówień. Moment dostawy ustalany na dzień lub dwa wcześniej, godzina dostawy zależna od warunków panujących na drodze.

Przesyłki kurierskie

Zamówione meble pakowane są w karton, następnie układane na paletach i w takiej formie dostarczane na terenie całego kraju i Europy. W dniu nadania zamawiający jest informowany o tym fakcie wraz z podaniem niezbędnych informacji tj. nr listu przewozowego, adres śledzenia przesyłki, nr telefonu kontaktowego spedytora, uwagi dotyczące odbioru przesyłek kurierskich. Czas realizacji przesyłki krajowej od momentu nadania do momentu dostawy wynosi 24 - 48 godzin.

UWAGA:

Nie wnosimy mebli do mieszkań i domów.
Opcja dodatkowo płatna, nie zawsze dostępna dla danej lokalizacji. W celu uściślenia warunków dostawy z opcją wniesienia prosimy o kontakt pod nr tel. 33 874 60 43 lub e-mail: biuro@anzys.pl 

Przesyłki dostarczane są w systemie door to door, a więc kurier nie ma obowiązku wniesienia produktu do mieszkania powyżej 30kg. 

 

KOSZT DOSTAWY

Informacja o kosztach dostawy w przypadku zakupu 1 szt produktu zawarta jest w karcie produktu.

W przypadku zamawiania kilku produktów na raz (nie koniecznie tych samych), koszty transportu są ustalane indywidualnie i niejednokrotnie stanowią one tylko nieznaczny wzrost kosztów dostawy kolejnej sztuki. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl