Jaki jest czas realizacji zamówień

Informacje na temat dostępności danego produktu zamieszczone w jego karcie są orientacyjne. Czas trwania zamówienia jest zależny od wielu czynników. W szczególności należy zwrócić uwagę na przedłużony czas wykonywania zlecenia przy uwzględnieniu produktów, zleconych na wyraźną prośbę klienta ze specyficznymi preferencjami dotyczącymi wyglądu mebla.

Należy pamiętać, że każda, nawet z pozoru nieistotna zmiana, może znacznie wydłużyć termin realizacji. Przykładowo zmówienie mebla bez uchwytów/szyldów wymusza oczekiwanie na wykonanie produktu od podstaw, mimo gdyby na stanie znajdował się taki z uchwytami. Montowane uchwyty zostawiają trwałe ślady na froncie. 

W okresach przedświątecznych terminy realizacji mebli z drewna litego mogą się wydłużyć, lecz co do zasady zamykają się w maksymalnie 6-7 tygodniach, podczas gdy w okresie letnim terminy te skracają się z reguły do 3 tygodni. Przedmiotowe wyliczenie nie uwzględnia wyprodukowania mebli indywidualnie zleconych na zamówienie klienta. Do ich wykonania potrzebna jest relatywnie większa ilość czasu, o czym klient jest informowany przed złożeniem zamówienia.

Niejednokrotnie produkty które Państwa interesują, są dostępne od ręki, co tyczy się mebli wybranych bezpośrednio z katalogu. Natomiast te, które są wybierane z katalogu, lecz ze zmienioną konfiguracją, bądź ich projekty są tworzone od początku na wyraźną prośbę klienta, będą tworzone zgodnie z przybliżonym czasem określonym w momencie złożenia zamówienia. Należy mieć na uwadze, że precyzyjne określenie momentu wykonania mebla w przypadku jego nowatorskiego charakteru może być znacząco utrudnione, dlatego przyjmujący zamówienie może podać czas przybliżony.

kalendarz
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl