Meble surowe drewniane

Moda na surowe drewniane meble chwyciła, matowe surowe drewno bez lakierów i wosków idealnie przygotowane pod każde inspirujące wykończenie, to produkt pilnie poszukiwany.

Surowe sosnowe meble drewniane przedzierają się pośród bogatych, błyszczących  kolekcji mebli z ciemnego wenge, egzotycznego teaku, czy hebanu. Dostrzec można jak zmienia się rynek mebli i preferencje ich nabywców, którzy powoli są znużeni  przepychem,  azjatyckim orientem czy też mało praktycznym dizajnem, szukają piękna w naturze. 

Tak właśnie znajdują dla siebie miejsce meble z surowego drewna, równie często  spotykane w domach z bali drewnianych jak i eleganckich mieszkaniach w centrum miasta. Surowe drewno zarówno sosnowe jak i modrzewiowe idealnie nadaje się do własnego, kreatywnego wykończenia  - według własnej inwencji oraz pomysłowości.  Jasne drewno z surowej  sosny pokryte naturalnymi woskami z ciemniejszymi szufladami – dlaczego nie? Drewno modrzewiowe z wyraźnymi słojami  - pokryte mieniącą się złotą patyną z naturalnym wypolerowanym blatem – któż nam zabroni? A może tak surowe meble dębowe wykończyć  według techniki decoupage? To właśnie nasza twórczość zdecyduje co wyczarujemy  z surowych mebli drewnianych.

Zestaw malarski do wykończenia mebli surowych
meble surowe drewno sosnowe Proponujemy Państwu jako producent meble w stanie surowym, każdy wzór i model ze sklepu www.anzys.pl w szerokiej gamie wykończenia szczegółów, tj. rodzaj:  wieńca górnego, wieńca dolnego, frontów drzwi, szyb a także uchwytów.  Możliwości aranżacyjne każdego produktu daję niemal pełną swobodę dostosowania mebli do własnych potrzeb,  jednakże gdy nadal oferta będzie niewystarczająca realizujemy indywidualne zamówienia na surowe meble drewniane w kilku gatunkach drewna, sosnowe, modrzewiowe, z brzozy, dębu czy też olchy. 

Polecamy także opcję strukturyzacji i postarzania mebli z  surowego drewna  z urzekającym rysunkiem słoi. Wyglądają na pełne zadr i niedoskonałości, ale to tylko pozory, kiedy dotkniemy przepadniemy do reszty, a od pięknego rysunku nie oderwiemy wzorku.

Solidność i trwałość mebli z drewna litego to główne ich zalety, gdy dołożymy do tego spełnienie naszych marzeń w postaci ich własnego wykończenia stają się one dla nas czymś więcej niż tylko meblem, są małym unikatowym dziełem, które na pewno zaskoczy niejednego gościa, który przekroczy próg naszego domu.

Postarzanie retro i przecieranie surowe drewno sosnowe


Masz wizję i szukasz tylko odpowiedniego
surowego mebla z drewna litego by ją zrealizować,
to idealnie trafiłeś, pomożemy Ci podjąć wyzwanie. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl