Wybierz temat

Drewniana ława ADM-2a w salonie

0
Drewniana ława ADM-2a w salonie

Stoliki kawowe, ławy drewniane to praktyczny, a zarazem estetyczny meblem w salonie. W naszej ofercie posiadamy ławę drewnianą ADM-2a, która stanowi idealną kompozycje z dużą powierzchnią użytkową, a dodatkowa półka poniżej blatu stolika stanowi funkcjonalny schowek. Masywne nogi w kształcie dwóch rozciągniętych "X-ksów" idealnie wspierają potężny i solidny blat, który bardzo często wykonywany jest z drewna dębowego. 

 Wariantów i połączeń kolorystycznych dla ławy zarówno z drewna sosnowego, dębowego czy też brzozy nie sposób wyliczyć, niemniej prócz całej palety kolorów możemy znaleźć typowy biały idealnie pasujący do wnętrz prowansalskich, delikatny kremowy - ecru, czy ciepły orzech boloński. Oczywiście z opcji wykończen stolika kawowego także możliwość olejowania lub woskowania.

 Rzeczą rzadko spotykaną w przypadku ław jest możliwość wybrania frezowania blatu, zarówno frez od góry - typowy dla blatów lub frez od dołu - typowy dla wieńca górnego ozdobnego w kolekcji FOLK, zdarza się także wykonanie blatu na tzw. kant, a więc bez frezowania.

Dla miłośników niestandardowych rozwiązań oferujemy możliwość dodatkowego postarzania i pokrywania ławy drewnianej patynami, co jeszcze bardziej czyni produkt unikatowym, nie wspominając o możliwości wyboru wieńca dolnego w postaci okrągłych stopek, wieńca prostego, wycinanego czy też profilowanego, niby prosta zmiana, ale mocno zmieniająca formę drewnianej ławy z masywnej na lekką na stopkach.

 

 

ława drewniana sosnowa adm-2aława drewniana dębowa adm-2aława drewniana dębowa adm-2a

ława drewniana biała sosnowa adm-2aława drewniana biała modrzewiowa adm-2aława drewniana biała modrzewiowa adm-2a

ława drewniana biała pastelowa niebieska adm-2aława drewniana biała sosnowa adm-2aława drewniana biała sosnowa adm-2a

ława sosnowa biała adm-2a

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl