Wybierz temat

Stół dębowy kwadratowy STM-5d w zestawie z taboretami - efektywne wykorzystanie miejsca w kuchni

0
Stół dębowy kwadratowy STM-5d w zestawie z taboretami - efektywne wykorzystanie miejsca w kuchni

Jak efektywnie wykorzystać niewielką przestrzeń w kuchni udostępniając jednocześnie miejsca siedzące dla 4 osób oraz dużą powierzchnię blatu roboczego?

Z zastosowaniem zestawu stołu dębowego kwadratowego STM-5d wraz z taboretami z naszej oferty jest nie tylko banalne proste, lecz także meble te w jadalni czy też kuchni stają się produktem nietuzinkowym i przyciągającym oko, faktura drewna dębowego, naturalnego zarówno w wersji lakierowanej czy też olejowanej zwraca na siebie bezpośrednio uwagę, natomiast korpus stołu jak i taboretów w wersji poszerzonej do 35x35cm pomalowany w kolorze czarnym dodatkowo podkreśla, że to właśnie blat jest tutaj najważniejszy. Blaty dębowe zarówno w stole jak i w taboretach wykonane są z masywu, czyli w pełnym przekroju drewna o grubości około 40mm, czyniąc zestaw bardzo stabilnym i solidnym, jednocześnie z upływem czasu pozwala to niemal wielokrotne jego odnawianie.

Prosta minimalistyczna forma w prezentowanym zestawie STM-5d, bez zaokrągleń i frezów idealnie wpasuje się we współczesny wystrój mieszkań. Klientom szukającym jednak tradycyjnych wartości polecamy opcję stołu STM-2 wraz z połączniem z taboretem prostym.

Stół dębowy kwadratowy czarnyStół sosnowy brązowy z taboretamiStół brązowy prostokątny z taboretami

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl