Chcesz się z nami skontaktować Jesteśmy do Twojej dyspozycji.
![]() |
tel. 33 874 60 43 pn-pt w godz. 6.00-16.00 sob. w godz. 6.00-14.00 |
![]() |
e-mail: |
![]() |
|
Kredens dębowy KRM-5

towar niedostępny

Opis
WYKOŃCZENIA I OPCJE DO WYBORU - KLIKNIJ
MATERIAŁ
Kredens dębowy do salonu z kolekcji FOLK w całości wykonany z drewna litego. Z zewnątrz materiał w pierwszym gatunku pokryty trzema warstwami lakieru bezbarwnego typu półmat, wnętrze wykończone dwoma warstwami lakieru. Dna szuflad oraz ściana tylna w części dolnej kredensu drewnianego wykonana z płyty HDF lakierowanej.
Część tylna nadstawki została wykończona drewnianą boazerią w wybranym gatunku drewna, w tym przypadku dębową, możliwość zmiany na gładkie plecy. Wieniec górny ozdobny oraz prosty frezowany jest z masywu litego drewna o grubości 40mm. Szuflady wysuwane są na prowadnicach kulkowych z pełnym wysuwem i cichym domykiem, natomiast fronty osadzone na zawiasach puszkowych gwarantujące wieloletnią bezawaryjną ich prace.
OPIS
W górnej części stylowego kredensu drewnianego po zewnętrznych stronach znajdują się dwie duże oszklone witryny wsparte na blacie, w każdej po dwie półki oraz trzy mniejsze witryny w części środkowej, za którymi są pojedyncze półki z możliwością regulacji położenia. Poniżej listwy ozdobnej jest niewielka stała półka mieszcząca drobne ozdoby lub też przybory kuchenne.
Dolna część kredensu dębowego KRM-5 do salonu składa się z dwóch podwójnych szafek, w których zostały umieszczone po jednej ruchomej półce. W części środkowej kolumna czterech szuflad. Poniżej blatu znajduje się sześć średniej głębokości szuflad. Całość uzupełnia frezowany wieniec górny ozdobny w kształcie lekkiego łuku, stylizowane uchwyty wybarwione w starym złocie, oraz nadające lekkości toczone stopki u podstawy.
Kredens z drewna litego dębowego może zostać wykonany na kilka sposobów:
- surowy - do własnego wykończenia, lakierowania, woskowania, decoupage
- lakierowany - drewno naturalne bezbarwne wykończona powłoką lakierniczą
- barwiony lakierowany - drewno barwione, a następnie polakierowane
- postarzany RETRO - drewno postarzane, patynowane i przecierane ręcznie pokryte lakierem
Szyby witraż | wycena wg wzoru |
Dane techniczne
Model | Kredens dębowy KRM-5 |
Kolekcja | FOLK |
Produkt złożony | TAK |
UWAGI | Ze względu na szeroką możliwością konfiguracji mebel traktowany jest jako produkt na specjalne zamówienie i nie podlega zwrotowi (art. 38 pkt. 3 Ustawy o prawach konsumenta (Dz.U. 2014 poz.827)). |
Wysokość (mm) | 2000 |
Szerokość (mm) | 2000 |
Głębokość (mm) | 500 |
Liczba drzwi | wielodrzwiowe |
Liczba szuflad | wieloszufladowe |
Kształt | Prostokątne |
Materiał | Drewno lite |
Gatunek drewna | Dąb |