Szafa dębowa trzydrzwiowa SDM-3/1600
Producent: ANZYS (przejdź do strony: http://www.anzys.pl)
Cena od:
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Koszty dostawy
Pobranie +30zł
Dostępność:
product-availability-module dostępny na zamówienie
Czas wysyłki: 21-60 dni
Wybierz wariant produktu:
Poszczególne warianty mogą różnić się ceną
Wybierz cały w kolorze głównym II kolor - w. dolny II kolor - w. górny II kolor - w. górny, w. dolny
Wybierz Nie Tak (+3%)
Wybierz prosty ozdobny(łuk) (+3%)
Wybierz stopka okrągła cokół prosty cokół wycinany cokół profilowany
Wybierz proste łuk fala gładkie
Wybierz kulkowe pełen wysuw + cichy domyk
szt.
Możliwość płatności ratalnych
Cechy produktu
  • Model Szafa z drewna litego dębowego trzydrzwiowa SDM-3/1600
  • Kolekcja FOLK
  • Montaż Produkt złożony, gotowy
  • Gwarancja Tak
  • Wysokość (mm) 2000
  • Szerokość (mm) 1600
  • Głębokość (mm) 600
  • Liczba drzwi 3-drzwiowe
  • Liczba szuflad 2 szuflady
  • Kształt Prostokątne
  • Materiał Drewno lite
  • Gatunek drewna Dąb
  • Lustra z lustrem
udekoruj-dom-z-anzys
Opis
Dane techniczne:
  • Materiał: dąb
Wymiary:
  • Szerokość całkowita: 1600mm
  • Wysokość całkowita: 2000mm
  • Głębokość całkowita: 600mm
wymiary szafy dębowej trzydrzwiowej
szafa dębowa trzydrzwiowa
Szafa drewniana dębowa trzydrzwiowa FOLK
Elegancka i solidna szafa trzydrzwiowa FOLK to doskonały wybór dla osób ceniących naturalne materiały i ponadczasowy design. Wykonana w całości z litego drewna dębowego o grubości 18 mm, łączy w sobie trwałość i estetykę.
Najważniejsze cechy produktu:
  • Solidna konstrukcja – wieńce z masywu drewna dębowego (grubość 50 mm), do wyboru w wersji ozdobnej lub prostej frezowanej.